В първото издание на „Игри на НЕволята“, организирано от Младежкия център – Монтана, отборът на ПМПГ „Св. Климент Охридски“ отново показа кой диктува правилата на терена. Нашите участници буквално отвяха конкуренцията и заслужено грабнаха първото място.
Г-жа Симеонова поздрави отбора за страхотното представяне и им пожела още много успехи и поводи за гордост.
